Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


09.10.12 Aktualności

Mistrzostwa szkół i Grand Prix w orientacji

Zmienna, sobotnia aura nie wpłynęła negatywnie na frekwencję w rywalizacji Otwartych Mistrzostw Szkół Elbląga w marszach na orientację i pierwsze zawody czwartej edycji Grand Prix w biegach na orientację. czytaj więcej »

09.10.12 Aktualności

Hiszpanie w barwach PWSZ walczyli pod koszami

Rozkręcają się rozgrywki Elbląskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. czytaj więcej »

08.10.12 Aktualności

Ruszyło warcabowe Grand Prix

Kolejnym akcentem nowego sezonu prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji cykli różnorodnych rywalizacji sportowych i rekreacyjnych był pierwszy turniej serii Grand Prix Elbląga w warcabach 100 polowych. czytaj więcej »

05.10.12 Aktualności

Premiera hali w siatkarskiej rekreacji

Bez okazjonalnych fanfar, ale w duchu sportowej rywalizacji zainaugurowano funkcjonowanie nowej hali przy Gimnazjum nr 9 na ulicy Browarnej. czytaj więcej »

03.10.12 Aktualności

Pierwsze ligowe emocje w rozgrywkach MOSiR

Rozkręcają się rozgrywki i rosną sportowe emocje w amatorskich ligach prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – mówi Dariusz Zapolski, instruktor w Dziale Imprez i Szkoleń. czytaj więcej »

03.10.12 Aktualności

Nowe rekreacyjne propozycje MOSiR

W tym tygodniu inaugurujemy kolejne, znane z poprzednich sezonów imprezy i zawody sportowe dla amatorów, praktycznie we wszystkich kategorii wiekowych – mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. czytaj więcej »

03.10.12 Aktualności

Szkółki łyżwiarskie na lodowisku „Helena”

Najmłodsi mieszkańcy miasta doczekali super atrakcji – informuje Beata Kukowska, prezes UKS „Szóstka”. – Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” ogłasza nabór do szkółki łyżwiarskiej dla dzieci w wieku 4 – 7 lat. czytaj więcej »

28.09.12 Aktualności

Deszcz zakłócił tenisowe rozstanie z latem

W ostatni dzień lata Szkoła Tenisa SCORE i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizowały turniej kończący sezon letni 2012 na otwartych kortach. czytaj więcej »

28.09.12 Aktualności

Rekreacja targową ofertą MOSiR

Już jutro, 29 września, w hali Centrum Sportowo – Biznesowego o godz. 11:00 rozpoczną się II Targi Elbląg Sport Expo, których współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. czytaj więcej »

26.09.12 Aktualności

Rusza amatorski sezon ligowy

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zakończyły się przygotowania organizacyjne do inauguracji amatorskiego sezonu ligowego w grach zespołowych. czytaj więcej »