Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


24.08.12 Aktualności

Szach i mat na finiszu

W ostatnim turnieju szachowym z projektu „Wakacje z MOSiR-em” zwyciężył Bogdan Siwoń 5 pkt przed Markiem Szulcem 4 pkt oraz Kacprem Dominikiem i Piotrem Sznaze obaj po 3 pkt. czytaj więcej »

20.08.12 Aktualności

Deblowy sukces pary Kapusta / Łuczak

Szkoła Tenisa SCORE była organizatorem deblowego turnieju rozegranego na kortach administrowanych przez MOSiR. Był to oryginalny turniej, bowiem składy sześciu par ustalano losowaniem. czytaj więcej »

20.08.12 Aktualności

Rzucali, biegali i kopali

W minionym tygodniu, w wielu wydarzeniach z projektu „Wakacje z MOSiR-em” uczestniczyli szczególnie młodzi elblążanie przebywający w miejscach zamieszkania. W sobotę zakończył się drugi i niestety ostatni turnus „Lata pod żaglami” na przystani Jachtklubu Elbląg. czytaj więcej »

13.08.12 Aktualności

W integracji na sportowo śmigały piłeczki

W elbląskiej hali lodowiska „Helena” rozegrano szczególny turniej tenisa stołowego. Była to popularyzacja sportu połączona z integracją osób niepełnosprawnych z Warmii i Mazur ze środowiskiem lokalnym. czytaj więcej »

13.08.12 Aktualności

Ostatni z wakacyjnych turniej tenisa stołowego

Trzeci turniej tenisa stołowego w hali lodowiska „Helena” zakończył rywalizację w tej dyscyplinie, prowadzoną w ramach „Wakacji z MOSiR-em”. czytaj więcej »

10.08.12 Aktualności

Wakacyjny finisz w warcabach

Drugi turniej warcabów 100-polowych zakończył wakacyjną rywalizację w dyscyplinie z projektu „Wakacje z MOSiR-em”. Ta propozycja wypełnienia wolnego czasu rozgrywaniem partii meczów w grze planszowej nie miała zbyt wielu zwolenników. czytaj więcej »

10.08.12 Aktualności

Wakacje z siatkówką na plaży

Wielcy faworyci z Brazylii, rewelacja turnieju z Łotwy i rutyniarze z Niemiec i Holandii - tak przedstawia się stawka półfinalistów turnieju siatkówki plażowej na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. czytaj więcej »

08.08.12 Aktualności

Na boiskach, hali i wodzie z MOSiR-em

Na boiskach, hali i wodzie z MOSiR-em Wkrótce półmetek tegorocznych wakacji. Niektórzy z elblążan mają już za sobą urlopowe wyjazdy, a dzieci i młodzież udział w obozach i koloniach. czytaj więcej »

03.08.12 Aktualności

Heńki z kadrowiczem wygrały Trio Basket

„Orlik” przy Zespole Szkół nr 1 był areną rywalizacji III turnieju Trio Basket rozegranego w cyklu propozycji z projektu „Wakacje z MOSiR-em” – informuje Dariusz Zapolski, instruktor Działu Szkoleń i Imprez MOSiR. czytaj więcej »

03.08.12 Aktualności

W Soccer Cup sukces teamu „Pod wiatr”

Okazuje się, że pamiątką z wakacji dla młodych uczestników imprez organizowanych w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em” są zdjęcia dokumentujące przebieg sportowej rywalizacji – mówi Dariusz Bocian, instruktor w Dziale Imprez i Szkoleń MOSiR czytaj więcej »