Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


26.10.17 Aktualności

Elbląski Tor "Kalbar" sportowym obiektem roku

Elbląski tor wrotkarsko-łyżwiarski "Kalbar" został wyrózniony w ramach ogólnopolskiego konkursu Budowniczy Polskiego Sportu. Wyróżnienie odebrał wczoraj w Warszawie Witold Wróblewski prezydent Elbląga, a dziś poinformował o nagrodzie podczas konferencji prasowej. czytaj więcej »

24.10.17 Aktualności

Bieg Niepodległości - Pobiegnij i pomóż choremu chłopcu

Już prawie 900 osób chce wziąć udział w IV Elbląskim Biegu Niepodległości. - Apelujemy do biegaczy o to, by nie czekali do ostatniej chwili z zapisami, bo mogą się rozczarować, a tego chcielibyśmy uniknąć – apelują organizatorzy. Dzisiaj przedstawiamy kolejne szczegóły na temat imprezy. czytaj więcej »

23.10.17 Aktualności

PELA na jesiennym finiszu

Kolejne mecze rozegrały zespoły uczestniczące w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. czytaj więcej »

23.10.17 Aktualności

Rowerzyści obejrzeli Dąb Hogo

Jesienna aura z deszczem wiszącym w powietrzu towarzyszyła październikowej edycji Miejskich Wycieczek Rowerowych. Mimo to 32 osoby stawiły się na starcie wycieczki prowadzącej w kierunku ukrytego w lasach Wysoczyzny Elbląskiej Dębu Hogo. czytaj więcej »

18.10.17 Aktualności

Bieg Niepodległości idzie na rekord

Na IV Elbląski Bieg Niepodległości zapisało się już ponad 650 osób! Lista startowa wciąż jest otwarta. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły dotyczące okolicznościowych koszulek i medalu dla dzieci uczestniczących w Małym Biegu Niepodległości. czytaj więcej »

18.10.17 Aktualności

Miejska Wycieczka Rowerowa obejrzy dąb Hogo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej. Październikowa wycieczka dla fanów dwóch kółek będzie prowadziła w kierunku tajemniczego i ukrytego w lasach Wysoczyzny Elbląskiej dębu Hogo. czytaj więcej »

16.10.17 Aktualności

PELA sypnęła niespodziankami

Nowy sezon w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, organizowanych przez MOSiR przyniósł wiele niespodzianek i zaskakujących rozstrzygnięć. I choć rywalizacja dopiero teraz rozkręca się na dobre, to możemy być pewni, że emocji nie zabraknie do ostatniej kolejki. czytaj więcej »

11.10.17 Aktualności

Komunikat Tor wrotkarsko-łyżwiarski

W związku z przerwą techniczną tor wrotkarsko- łyżwiarski w dniu 12.10.2017 będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy. czytaj więcej »

10.10.17 Aktualności

MOSiR z wizytą w SP nr 23

Elbląski MOSiR gościł w Szkole Podstawowej nr 23 na zaproszenie Pani Agnieszki Iwaszkiewicz na zajęciach z wychowania komunikacyjnego poświęconych turystyce rowerowej w okolicach Elbląga. czytaj więcej »

06.10.17 Aktualności

Od wtorku rusza sezon na lodowisku

Na elbląskim lodowisku Helena rusza oficjalnie sezon łyżwiarski. Obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie dostępny dla mieszkańców od najbliższego wtorku, 10 października. Prezydent Elbląga zaprasza mieszkańców na pierwszą bezpłatną ślizgawkę. czytaj więcej »