Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


15.01.18 Aktualności

MOSiR zaprasza na sportowe ferie

Ferie zimowe zbliżają się coraz większymi krokami i w naszym województwie potrwają od 22 stycznia do 4 lutego. I właśnie na dni wolne od szkoły Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla dzieci i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i atrakcji sportowych. czytaj więcej »

15.01.18 Aktualności

MOSiR zagrał z WOŚP

Po raz kolejny wolontariusze nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie zbierali pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegoroczną, 26. edycję, tradycyjnie włączył się także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. czytaj więcej »

11.01.18 Aktualności

W nowym roku bądź fitness z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w zajęciach na basenie. Na wszystkich chętnych czekają Aqua Fitness, aerobik dla seniorów oraz siatkówka i koszykówka w wodzie. Zajęcia odbywają się w ramach akcji aktywuj się z MOSiR-em. czytaj więcej »

10.01.18 Aktualności

Ferie dla grup zorganizowanych

Przerwa zimowa nie musi być nuda i wiązać się z wygaszeniem aktywności. Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej bazy obiektów sportowo-rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. czytaj więcej »

08.01.18 Aktualności

Zimowe rowerowanie na Wysoczyźnie Elbląskiej

Imponująco i bardzo okazale przebiegła inauguracja w Elblągu sezonu rowerowego A.D. 2018. Siódmego stycznia na pierwszą w tym roku Miejską Wycieczkę Rowerową przyjechały bowiem aż 54 osoby! czytaj więcej »

02.01.18 Aktualności

Rowerzyści nie zapadają w sen zimowy

MOSiR w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Biuro Podróży Variustur i Urząd Gminy w Elblągu zapraszają do udziału w Miejskiej Wycieczce Rowerowej. Pierwsza jazda w 2018 r. będzie prowadziła do Przybyłowa na Wysoczyźnie Elbląskiej. czytaj więcej »

02.01.18 Aktualności

Wystartuj z Piekarczykiem na X jubileusz biegu

Od 1 stycznia można dokonywać zapisów na X Elbląski Bieg Piekarczyka, który na ulicach naszego miasta odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca. Podczas jubileuszowej edycji na biegaczy czeka nie tylko zmieniona trasa, ale także całkowicie nowe miejsce startu i mety. czytaj więcej »

02.01.18 Aktualności

Przerwa techniczna na torze łyżwiarskim

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w dniach 2-3 stycznia tor łyżwiarski przy ul. Agrykola nie będzie dostępny dla użytkowników. Przerwa spowodowana jest regeneracją tafli lodowej. czytaj więcej »

21.12.17 Aktualności

LOGBARTRANS liderem na koniec roku

Po raz ostatni w tym starym roku na boisku spotkały się zespoły rywalizujące w rozgrywkach Awangarda Volley Ligi, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Koniec roku na pozycji lidera spędzi ekipa LOGBARTRANS, która na ostatniej prostej wyprzedziła siatkarzy zespołu KAM. czytaj więcej »

20.12.17 Aktualności

Po świętach wybierz się na łyżwy i basen

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym do dyspozycji mieszkańców Elbląga udostępnione zostaną obiekty sportowo-rekreacyjne. W tym czasie będzie można skorzystać zarówno z toru łyżwiarskiego, jak i lodowiska Helena, a także krytej pływalni i CRW Dolinka. czytaj więcej »