Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


20.01.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na sportowe ferie

Ferie zimowe zbliżają się coraz większymi krokami i w naszym województwie potrwają od 23 stycznia do 5 lutego. I właśnie na dni wolne od szkoły Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla dzieci i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i atrakcji sportowych. czytaj więcej »

18.01.17 Aktualności

W śniegu przemierzali elbląską starówkę

Po raz pierwszy w nowym roku na zawodach z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację spotkali się miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu. W zawodach organizowanych przez MOSiR oraz EKO Gryf przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej rywalizowało 51 biegaczy. czytaj więcej »

17.01.17 Aktualności

Rowerowa zabawa po śnieżnej Bażantarni

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają do udziału w pierwszej w tym roku wycieczce rowerowej, która odbędzie się w niedzielę, 22 stycznia. Tym razem miłośnicy dwóch kółek wybiorą się na zaśnieżone ścieżki Bażantarni. czytaj więcej »

12.01.17 Aktualności

Hokeiści grają wspólnie z WOŚP

W najbliższą niedzielę (15.01), już po raz 25 odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny w akcję włączyło się także nasze miasto, a na elblążan tradycyjnie czeka wiele atrakcji. Wśród nich dwa mecze hokeja Centralnej Ligi Juniorów. czytaj więcej »

11.01.17 Aktualności

Zmiana godzin Ice Party

Po raz pierwszy w nowym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza miłośników zimowych szaleństw na niedzielne Ice Party. Tym razem jednak muzyczne spotkanie na lodzie rozpocznie się nieco wcześniej niż zazwyczaj, bo o godz. 15:40 i przebiegać będzie pod hasłem "White Party”. czytaj więcej »

05.01.17 Aktualności

Czarna Kobra najlepsza na półmetku

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek Nati Basket Ligi prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na półmetku koszykarskich zmagań liderem pozostaje zespół Czarna Kobra, który ma dwa punkty przewagi nad dwoma najgroźniejszymi rywalami. czytaj więcej »

05.01.17 Aktualności

W Trzech Króli skorzystasz z basenu i lodowiska

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w święto Trzech Króli, które przypada w najbliższy piątek (6 stycznia), kryte lodowisko Helena oraz Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” będą dostępne dla mieszkańców. czytaj więcej »

04.01.17 Aktualności

Zapisz się na kurs instruktora kulturystyki i fitness

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Instytut Edukacji i Sportu w Olsztynie zapraszają do udziału w kursach instruktora kulturystyki oraz instruktora fitness. czytaj więcej »

22.12.16 Aktualności

Tenisowe granie na zakończenie roku

Po raz ostatni w starym roku spotkały się zespoły rywalizujące w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W meczu na szycie, po zaciętej i wyrównanej rywalizacji, trzeci w tabeli ŻTS Kmiecin pokonał lidera Old Masters 3:2. czytaj więcej »

16.12.16 Aktualności

Siatkarze z ligi MOSiR na półmetku rozgrywek

Zakończyła się pierwsza runda siatkarskich rozgrywek Awangarda Volley Ligi, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. I choć do rozegrania zostało jedno zaległe spotkanie, to już wiemy, że na półmetku liderem rozgrywek został LOGBARTRANS. czytaj więcej »