Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


19.05.17 Aktualności

Ostatnia szansa by pobiec z Piekarczykiem

Lista startowa na tegoroczny Bieg Piekarczyka jest już niemal kompletna. Na niewiele ponad dwa tygodnie przed startem pozostało zaledwie kilkadziesiąt wolnych miejsc. Dlatego wszyscy chętni, którzy 4 czerwca chcieliby pobiec z Piekarczykiem, muszą się śpieszyć. czytaj więcej »

18.05.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na kursy instruktorskie

W związku z zaobserwowanym zainteresowaniem podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz chęcią zdobywania nowych umiejętności MOSiR zaprasza wszystkich chętnych na: kurs wychowawców wypoczynku, kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności pływanie oraz kurs na kierowników wypoczynku. czytaj więcej »

16.05.17 Aktualności

Odjazdowy Bibliotekarz

Odjazdowy Bibliotekarz to rajd rowerowy bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników książki, bibliotek i rowerów. czytaj więcej »

15.05.17 Aktualności

Bezpłatny wstęp na środowy mecz KRAM Start Elbląg

W najbliższą środę, 17 maja, piłkarki ręczne KRAM Start Elbląg rozegrają ostatnie spotkanie ligowe. Jego stawką będą brązowe medale Mistrzostw Polski. By wspomóc elblążanki w walce o medale Prezydent Elbląga podjął decyzję o darmowym wstępie na środowy mecz. czytaj więcej »

09.05.17 Aktualności

W drodze po rekord Biegu Piekarczyka

- Mamy nadzieję, że na starcie stanie blisko 800 osób – mówi o Biegu Piekarczyka Marek Kucharczyk, specjalista ds. marketingu z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do końca internetowych zapisów pozostały niecałe dwa tygodnie. czytaj więcej »

09.05.17 Aktualności

Zostań ratownikiem wodnym i zdobądź pracę – nowy termin zapisów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu ponownie zaprasza wszystkie osoby bezrobotne i zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy na kurs ratownika wodnego. Każdy uczestnik, po zdaniu egzaminu i zdobyciu uprawnień będzie mógł rozpocząć pracę na elbląskich pływalniach MOSiR. czytaj więcej »

09.05.17 Aktualności

Bokserskie emocje w Elblągu

Już tylko dni dzielą nas od kolejnej, IX edycji Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Wiesława Budzińskiego. W tym roku elbląscy kibice będą mogli zobaczyć w ringu zawodników m.in.: z Rosji, Gdańska, Gdyni, Braniewa oraz Elbląga. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. czytaj więcej »

07.05.17 Aktualności

Przyszli, bo chcą biegać

Ponad 70 osób wzięło udział w inauguracji kolejnej edycji akcji „Piątka dla każdego”, organizowanej w Bażantarni przez stowarzyszenie EL Aktywni. Wśród nich była spora grupa elblążan, którzy dopiero zaczynają biegać. czytaj więcej »

04.05.17 Aktualności

Dołącz do drużyny portEl.pl w Biegu Piekarczyka

W Biegu Piekarczyka liczą się nie tylko indywidualne osiągnięcia, ale także sukces drużynowy. Rok temu portEl.pl wystawił własną reprezentację złożoną z Czytelników, teraz chcielibyśmy ten manewr powtórzyć. Zapraszamy chętnych, oferujemy pamiątkową koszulkę i dobrą zabawę. czytaj więcej »

25.04.17 Aktualności

Pół tysiąca chętnych do Biegu Piekarczyka

Na ponad miesiąc przed startem IX Elbląskiego Biegu Ulicznego Piekarczyka liczba uczestników przekroczyła pół tysiąca. Codziennie lista startowa wzbogaca się o kolejne nazwiska biegaczy zarówno z Elbląga jak i całej Polski. czytaj więcej »