Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


20.12.17 Aktualności

Po świętach wybierz się na łyżwy i basen

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym do dyspozycji mieszkańców Elbląga udostępnione zostaną obiekty sportowo-rekreacyjne. W tym czasie będzie można skorzystać zarówno z toru łyżwiarskiego, jak i lodowiska Helena, a także krytej pływalni i CRW Dolinka. czytaj więcej »

18.12.17 Aktualności

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, dużo sukcesów, radości i uśmiechów. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w nadchodzącym 2018 roku. czytaj więcej »

13.12.17 Aktualności

Nati Basket Liga na półmetku

Rozgrywki Nati Basket Ligi znalazły się już na półmetku, a to oznacza, że liga organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z dnia na dzień będzie coraz ciekawsza. W najbliższych tygodniach ważyły się będą losy udziału poszczególnych drużyn w fazie play off. czytaj więcej »

12.12.17 Aktualności

Komunikat -aktualizacja

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że warunki atmosferyczne panujące w ciągu ostatnich godzin pozwoliły na ponowne uruchomienie toru łyżwiarskiego przy ul. Agrykola. czytaj więcej »

11.12.17 Aktualności

Anielskie atrakcje dla rowerzystów w Aniołowie

Ostatnia z tegorocznych Miejskich Wycieczek Rowerowych prowadziła śladem kulinarnych atrakcji do podelbląskiej wsi Aniołowo. czytaj więcej »

10.12.17 Aktualności

3,2,1 START sezonu łyżwiarskiego na torze Kalbar

Zapraszamy na tor do jazdy szybkiej na lodzie od niedzieli 10 grudnia 2017r. godz. 18:00 do 19:30. czytaj więcej »

10.12.17 Aktualności

Jedyny taki tor został otwarty

Ma dokładnie 333,33 m długości i 11 metrów szerokości. Tor wrotkarsko- łyżwiarski przy ul. Agrykola został oficjalnie otwarty. Jak podkreślają inicjatorzy jego powstania to obiekt, który daje szanse na wychowanie kolejnych pokoleń medalistów oraz olimpijczyków. czytaj więcej »

07.12.17 Aktualności

Coraz ciekawiej w siatkarskiej lidze MOSiR

Za nami szósta kolejka rundy zasadniczej w rozgrywkach Awangarda Volley Ligi, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sytuacja robi się coraz ciekawsza, a drużyny coraz częściej spoglądają w tabeli na miejsca dające udział w fazie play off. czytaj więcej »

06.12.17 Aktualności

Miejska Wycieczka Rowerowa odwiedzi Aniołowo

MOSiR w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oraz Biuro Podróży Variustur w Elblągu zapraszają do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej po okolicach Elbląga. czytaj więcej »

06.12.17 Aktualności

Sprintem przez Park Modrzewie

Ponad pięćdziesięciu twardzieli wzięło udział w trzecich w sezonie zawodach z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem, zawody organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz EKO Gryf, rozegrane zostały w Parku Modrzewie. czytaj więcej »