Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


05.02.18 Aktualności

Cennik - Tor łyżwiarski "Kalbar"

Informujemy, że od dnia dzisiejszego (05.02.2018r.) obowiązuje cennik na tor łyżwiarski Kalbar. Bilet normalny 9 zł zaś ulgowy 6 zł. Pojedyncze zajęcia na torze trwają 90 minut. Harmonogram wejść przedstawia się następująco: czytaj więcej »

02.02.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 12

Zakończył się drugi tydzień Ferii z MOSiR-em 2018. Ponownie dzieci i młodzież skorzystały z z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu uczestnicząc w różnego rodzaju zajęciach sportowych. czytaj więcej »

01.02.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 11

Zakończył się jedenasty dzień Ferii z MOSiR-em 2018. Po raz kolejny dzieci i młodzież korzystający z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu nie mogli narzekać na nudę. czytaj więcej »

01.02.18 Aktualności

Zakochaj się w Aqua Fitnessie

Luty jest miesiącem zakochanych. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną propozycję „Zakochaj się w Fitnessie”, a dokładnie w Aqua Fitnessie. Zajęcia odbywają się ofertę w każdy poniedziałek i piątek. czytaj więcej »

31.01.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 10

Dziesiąty dzień Ferii z MOSiR-em 2018 za nami. Ponownie dzieci i młodzież korzystający z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu spędziła aktywnie i na sportowo. czytaj więcej »

31.01.18 Aktualności

Czwartkowy fitness z MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na czwartkowe zajęcia Fit Camp. Zajęcia skierowane są do wszystkich osób, bez względu na wiek i płeć, które chcą zadbać o kondycję swojego ciała. czytaj więcej »

30.01.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 9

Zajęcia na lodowisku, krytej pływalni oraz turniej piłki nożnej - tak wyglądał kolejny dzień Ferii z MOSiR-em 2018. Przed uczestnikami zajęć sporo-rekreacyjnych jeszcze trzy dni ciekawych atrakcji, po czym dzieci wrócą do szkoły. czytaj więcej »

29.01.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 8

Rozpoczął się drugi tydzień Ferii z MOSiR-em 2018. Przed uczestnikami zajęć sporo ciekawych atrakcji. Drugi i zarazem ostatni tydzień ferii zapowiada się równie interesująco jak pierwszy. A wszystko za sprawą zajęć organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. czytaj więcej »

29.01.18 Aktualności

Warsztaty Snowbike za nami

Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w Bażantarni warsztaty rowerowe z bezpiecznej jazdy rowerem w warunkach zimowych. czytaj więcej »

26.01.18 Aktualności

Ruphert i Rico rozbawili dzieci

Elbląskie lodowisko Helena po raz kolejny odwiedzili Ruphert i Rico. Para sympatycznych klaunów przez półtorej godziny bawiła się wspólnie z dziećmi w artystycznym programie pt.: My się zimy nie boimy”. czytaj więcej »