Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


21.02.17 Aktualności

Wybierz najpopularniejszego sportowca rozgrywek MOSiR

Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Rozgrywek Amatorskich 2016 roku organizowanych przez MOSiR. W gronie nominowanych znalazło się 17 zawodników reprezentujących różne dyscypliny sportu. Głosowanie potrwa do 10 marca. czytaj więcej »

20.02.17 Aktualności

Siatkarskie emocje gwarantowane do końca

Bardzo ciekawie zrobiło się w tabeli siatkarskich rozgrywek Awangarda Volley Liga organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. O ile liderem nadal pozostaje LOGBARTRANS, to za jego plecami cztery kolejne drużyny zaciekle walczą o jak najlepszą pozycję wyjściową przed fazą play off. czytaj więcej »

15.02.17 Aktualności

Park Modrzewie gościł biegaczy na orientację

Za nami drugie w tym roku zawody z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem miłośnicy biegania spotkali się w Parku Modrzewie. W zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf rywalizowało 53 biegaczy. czytaj więcej »

06.02.17 Aktualności

Kolorowa zabawa zakończyła ferie na sportowo

Karnawał na lodzie z SUBWAY był ostatnim akcentem ferii na sportowo. W ciągu dwóch tygodni ferii w zajęciach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udział wzięło ponad sześć tysięcy dzieci. czytaj więcej »

01.02.17 Aktualności

W niedzielę Karnawał na lodzie z SUBWAY

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci na wspólne zakończenie ferii. W najbliższą niedzielę (5.02) na lodowisku Helena odbędzie się Karnawał na lodzie z SUBWAY, który poprowadzi duet klaunów Ruphert i Rico. czytaj więcej »

30.01.17 Aktualności

Rozpoczął się drugi tydzień ferii z MOSiR-em

Po raz kolejny okazało się, że program ferii na sportowo spodobał się mieszkańcom Elbląga. Tylko w pierwszym tygodniu z zajęć, przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, skorzystało kilka tysiąca dzieci i młodzieży. Równie ciekawie powinny być także w drugim tygodniu ferii. czytaj więcej »

27.01.17 Aktualności

Do Piekarczyka, gotowi, start...

W piątek, 27 stycznia, punktualnie w samo południe ruszyły zapisy do IX Elbląskiego Biegu Ulicznego Piekarczyka. W tym roku zawody odbędą się 4 czerwca, miłośnicy biegania będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów, a trasa tradycyjnie prowadzić będzie ulicami Elbląga. czytaj więcej »

26.01.17 Aktualności

W sobotę zagraj w squasha

Nie masz pomysłu na najbliższy weekend? Chcesz spędzić go na sportowo? Zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em, które odbędą się już w najbliższą sobotę. czytaj więcej »

25.01.17 Aktualności

Przejechali rowerami po zaśnieżonej Bażantarni

Pierwsza w tym roku Miejska Wycieczka Rowerowa prowadziła zaśnieżonymi szlakami i ścieżkami elbląskiej Bażantarni. Grupa szesnastu rowerzystów walczyła z naruszoną przez dwudniową odwilż śniegową powierzchnią. czytaj więcej »

23.01.17 Aktualności

Siatkarze amatorzy odpoczną w czasie ferii

Tuż przed przerwą zimową zespoły rywalizujące w siatkarskich rozgrywkach Awangarda Volley Ligi rozegrały mecze 10 i 11 kolejki. czytaj więcej »