Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


26.02.18 Aktualności

Wyniki II Międzynarodowego Turnieju Hokeja na Lodzie

W niedzielę 25 lutego 2018 r. o godzinie 16.30 zakończył się dwudniowy II Międzynarodowy Turniej na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego. W turnieju wzięło udział łącznie 132 zawodników z 8 drużyn. czytaj więcej »

21.02.18 Aktualności

Zmiany w funkcjonowaniu krytego lodowiska Helena

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu informuje, że w związku z organizacją na krytym lodowisku Helena, zawodów w łyżwiarstwie figurowym ,,Puchar Elbląga 2018” ślizgawki ogólnodostępne w dniach od 2 do 4 marca zostają odwołane. czytaj więcej »

20.02.18 Aktualności

Zbliża się koniec rundy zasadniczej NATI Basket Ligi

Już tylko jedna kolejka rundy zasadniczej została do rozegrania rozgrywek Elbląskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej NATI Basket Liga organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. czytaj więcej »

20.02.18 Aktualności

Siatkarze rozpoczynają fazę play off

Zakończyła się runda zasadnicza siatkarskich rozgrywek Awangarda Volley Liga. A to oznacza, że osiem najlepszych drużyn zagra w fazie play off, natomiast pozostałe trzy drużyny zagrają o miejsca 9-11. Siatkarskiego mistrza Elbląga poznamy w kwietniu. czytaj więcej »

20.02.18 Aktualności

II Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie już w weekend

Już w najbliższy weekend (24-25 lutego) na lodowisku Helena w Elblągu odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego. Zapowiada się wspaniałe, pełne sportowych emocji widowisko. czytaj więcej »

19.02.18 Aktualności

Liczna grupa elbląskich rowerzystów odwiedziła Wężowiec

Druga tegoroczna edycja Miejskich Wycieczek Rowerowych prowadziła do żuławskiej wsi Wężowiec, gdzie rowerzyści mieli okazję zobaczyć kameralną strzelnicę. czytaj więcej »

19.02.18 Aktualności

W poszukiwaniu następców Heleny Pilejczyk

100 panczenistów rywalizowało dziś (17 lutego) na torze łyżwiarskim „Kalbar” w zawodach w łyżwiarstwie szybkim „Szukamy mistrzów”. Łyżwiarze mieli do 13 lat i w większości stawiali na tym torze pierwsze kroki. czytaj więcej »

15.02.18 Aktualności

Zawody łyżwiarskie „Szukamy Mistrzów”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł zapraszają dzieci do udziału w zawodach w łyżwiarstwie szybkim „Szukamy Mistrzów”. Impreza odbędzie się w sobotę (17 lutego) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola. czytaj więcej »

14.02.18 Aktualności

Rowerami do Wężowca

MOSiR w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Biuro Podróży Variustur oraz Urząd Gminy w Elblągu zapraszają do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej po okolicach Elbląga. czytaj więcej »

13.02.18 Aktualności

Sprintem po Starówce z mapą w ręku

Ponad czterdziestu miłośników biegania wzięło udział w piątych w sezonie zawodach z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem, impreza zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz EKO Gryf, rozegrana została na Starym Mieście. czytaj więcej »