Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


23.10.17 Aktualności

Rowerzyści obejrzeli Dąb Hogo

Jesienna aura z deszczem wiszącym w powietrzu towarzyszyła październikowej edycji Miejskich Wycieczek Rowerowych. Mimo to 32 osoby stawiły się na starcie wycieczki prowadzącej w kierunku ukrytego w lasach Wysoczyzny Elbląskiej Dębu Hogo. czytaj więcej »

18.10.17 Aktualności

Bieg Niepodległości idzie na rekord

Na IV Elbląski Bieg Niepodległości zapisało się już ponad 650 osób! Lista startowa wciąż jest otwarta. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły dotyczące okolicznościowych koszulek i medalu dla dzieci uczestniczących w Małym Biegu Niepodległości. czytaj więcej »

18.10.17 Aktualności

Miejska Wycieczka Rowerowa obejrzy dąb Hogo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej. Październikowa wycieczka dla fanów dwóch kółek będzie prowadziła w kierunku tajemniczego i ukrytego w lasach Wysoczyzny Elbląskiej dębu Hogo. czytaj więcej »

16.10.17 Aktualności

PELA sypnęła niespodziankami

Nowy sezon w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, organizowanych przez MOSiR przyniósł wiele niespodzianek i zaskakujących rozstrzygnięć. I choć rywalizacja dopiero teraz rozkręca się na dobre, to możemy być pewni, że emocji nie zabraknie do ostatniej kolejki. czytaj więcej »

11.10.17 Aktualności

Komunikat Tor wrotkarsko-łyżwiarski

W związku z przerwą techniczną tor wrotkarsko- łyżwiarski w dniu 12.10.2017 będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy. czytaj więcej »

10.10.17 Aktualności

MOSiR z wizytą w SP nr 23

Elbląski MOSiR gościł w Szkole Podstawowej nr 23 na zaproszenie Pani Agnieszki Iwaszkiewicz na zajęciach z wychowania komunikacyjnego poświęconych turystyce rowerowej w okolicach Elbląga. czytaj więcej »

06.10.17 Aktualności

Od wtorku rusza sezon na lodowisku

Na elbląskim lodowisku Helena rusza oficjalnie sezon łyżwiarski. Obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie dostępny dla mieszkańców od najbliższego wtorku, 10 października. Prezydent Elbląga zaprasza mieszkańców na pierwszą bezpłatną ślizgawkę. czytaj więcej »

03.10.17 Aktualności

Elbląg partnerem Narodowego Dnia Sportu

7 października (sobota) obchodzony będzie Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia, w kilkudziesięciu miastach w Polsce, odbędą się różnego rodzaju festyny i imprezy sportowe W tym roku w ogólnopolską akcję włączył się także nasze miasto, które przygotowało turniej tenisa stołowego oraz bieg na orientację. czytaj więcej »

02.10.17 Aktualności

Pracownicy pożegnali dyrektora Marka Wnuka

Z dniem 1 października nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wieloletni szef tej jednostki, Marek Wnuk, przeszedł na emeryturę, a na stanowisku zastąpił go były wicedyrektor ośrodka Andrzej Bugajny. czytaj więcej »

25.09.17 Aktualności

Rowerowa sobota w Elblągu

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu miał swoją kulminację w sobotę, kiedy to odbył się rowerowy przejazd ulicami Elbląga oraz festyn rowerowo-sportowy na terenie Szkoły Podstawowej nr 4. czytaj więcej »