Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


11.03.18 Aktualności

Koniec zimowego sezonu na torze Kalbar

Ze względu na zbyt wysokie temperatury i opady deszczu dzisiaj został zakończony sezon na torze łyżwiarskim Kalbar. Łyżwiarze nadal mogą korzystać z krytego lodowiska przy ul. Karowej, które będzie otwarte do końca marca. czytaj więcej »

06.03.18 Aktualności

Na orientację biegali w Bażantarni

Po raz pierwszy w nowym roku miłośnicy biegów na orientację spotkali się w Bażantarni. Mimo zimowej aury ponad 40 śmiałków wzięło udział w szóstych w sezonie zawodach z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz EKO Gryf. czytaj więcej »

06.03.18 Aktualności

Pobiegli Wilczym Tropem

Po raz drugi w Elblągu odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym". W niedzielę w Bażantarni do rywalizacji stanęło ponad 300 biegaczy. czytaj więcej »

05.03.18 Aktualności

Elbląskie rowerzystki i rowerzyści zobaczyli Żuławską Górę

Trzecia tegoroczna edycja Miejskich Wycieczek Rowerowych prowadziła ponownie na Żuławy Wiślane, gdzie w okolicy wsi Błotnica wznosi się najwyższe wzniesienie Żuław Elbląskich, czyli Żuławska Góra. czytaj więcej »

05.03.18 Aktualności

Ten weekend należał do łyżwiarstwa figurowego

Ten weekend należał do łyżwiarstwa figurowego. Miłośnicy tego sportu mogli na Lodowisku „Helena” przeżyć dwa dni pełne niezapomnianych wrażeń. czytaj więcej »

02.03.18 Aktualności

Nauka pływania dla dzieci z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich spóźnialskich, być może jeszcze nie do końca zdecydowanych, do wzięcia udziału w zajęciach nauki pływania. Treningi na basenie dostosowane będą do umiejętności uczestników. czytaj więcej »

28.02.18 Aktualności

Rowerzyści wjadą na Żuławską Górę

MOSiR w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Biuro Podróży Variustur, Urząd Gminy w Elblągu oraz Salon Rowerowy Wadecki zapraszają 4 marca do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej po okolicach Elbląga. czytaj więcej »

27.02.18 Aktualności

Łyżwiarze figurowy zatańczą w Elblągu

W najbliższy weekend (3-4 marca) na lodowisku Helena rozegrany zostanie Puchar Elbląga w łyżwiarstwie figurowym. W zawodach, których organizatorem jest UKS Szóstka, wystartują zawodniczki i zawodnicy z całego kraju. Patronat honorowy nad zawodami objął Prezydent Elbląga - Witold Wróblewski. czytaj więcej »

26.02.18 Aktualności

Wyniki II Międzynarodowego Turnieju Hokeja na Lodzie

W niedzielę 25 lutego 2018 r. o godzinie 16.30 zakończył się dwudniowy II Międzynarodowy Turniej na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego. W turnieju wzięło udział łącznie 132 zawodników z 8 drużyn. czytaj więcej »

21.02.18 Aktualności

Zmiany w funkcjonowaniu krytego lodowiska Helena

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu informuje, że w związku z organizacją na krytym lodowisku Helena, zawodów w łyżwiarstwie figurowym ,,Puchar Elbląga 2018” ślizgawki ogólnodostępne w dniach od 2 do 4 marca zostają odwołane. czytaj więcej »