Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


01.02.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 11

Zakończył się jedenasty dzień Ferii z MOSiR-em 2018. Po raz kolejny dzieci i młodzież korzystający z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu nie mogli narzekać na nudę. czytaj więcej »

01.02.18 Aktualności

Zakochaj się w Aqua Fitnessie

Luty jest miesiącem zakochanych. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną propozycję „Zakochaj się w Fitnessie”, a dokładnie w Aqua Fitnessie. Zajęcia odbywają się ofertę w każdy poniedziałek i piątek. czytaj więcej »

31.01.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 10

Dziesiąty dzień Ferii z MOSiR-em 2018 za nami. Ponownie dzieci i młodzież korzystający z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu spędziła aktywnie i na sportowo. czytaj więcej »

31.01.18 Aktualności

Czwartkowy fitness z MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na czwartkowe zajęcia Fit Camp. Zajęcia skierowane są do wszystkich osób, bez względu na wiek i płeć, które chcą zadbać o kondycję swojego ciała. czytaj więcej »

30.01.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 9

Zajęcia na lodowisku, krytej pływalni oraz turniej piłki nożnej - tak wyglądał kolejny dzień Ferii z MOSiR-em 2018. Przed uczestnikami zajęć sporo-rekreacyjnych jeszcze trzy dni ciekawych atrakcji, po czym dzieci wrócą do szkoły. czytaj więcej »

29.01.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 8

Rozpoczął się drugi tydzień Ferii z MOSiR-em 2018. Przed uczestnikami zajęć sporo ciekawych atrakcji. Drugi i zarazem ostatni tydzień ferii zapowiada się równie interesująco jak pierwszy. A wszystko za sprawą zajęć organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. czytaj więcej »

29.01.18 Aktualności

Warsztaty Snowbike za nami

Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w Bażantarni warsztaty rowerowe z bezpiecznej jazdy rowerem w warunkach zimowych. czytaj więcej »

26.01.18 Aktualności

Ruphert i Rico rozbawili dzieci

Elbląskie lodowisko Helena po raz kolejny odwiedzili Ruphert i Rico. Para sympatycznych klaunów przez półtorej godziny bawiła się wspólnie z dziećmi w artystycznym programie pt.: My się zimy nie boimy”. czytaj więcej »

26.01.18 Aktualności

Ferie z MOSiR-em 2018 - dzień 5

Zakończył się pierwszy tydzień Ferii z MOSiR-em 2018. Za nami pięć ciekawych i aktywnych sportowo dni. To jednak nie koniec atrakcji, bo równie ciekawie zapowiadają się kolejne zajęcia przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. czytaj więcej »

26.01.18 Aktualności

Snowbike 2018 – bezpiecznie rowerem po śniegu

Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na warsztaty rowerowe ,,Snowbike – bezpiecznie rowerem po śniegu’’. Impreza odbędzie się 27 stycznia w godzinach 10:00-12:00 na polanie z wiatami w elbląskiej Bażantarni. czytaj więcej »