Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


21.07.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na kolejny tydzień wakacji

Przed nami piąty tydzień sportowych wakacji, który zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. czytaj więcej »

17.07.17 Aktualności

Rowerzyści dali radę elbląskim zjazdom i podjazdom

MOSiR w Elblągu przy współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oraz elbląskim Biurem Podróży VARIUSTUR był organizatorem drugiej z cyklu trzech wycieczek rowerowych w ramach ,,Wakacji z MOSiR''. czytaj więcej »

13.07.17 Aktualności

Wycieczka rowerowa po elbląskich zjazdach i podjazdach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji ,,Wakacje z MOSiR-em’’ zaprasza do udziału w drugiej wakacyjnej wycieczce rowerowej. Miłośnicy dwóch kółek odwiedzą północne okolice Elbląga, które słyną z wymagających zjazdów i podjazdów. Start w niedzielę (16 lipca) o godz. 10.00. czytaj więcej »

12.07.17 Aktualności

Turniej Czterech Trenerów we wrześniu w Elblągu

Już za niespełna dwa miesiące miłośników siatkówki czekają kolejne sportowe emocje. 7 i 8 września, po raz trzeci w naszym mieście rozegrany zostanie Turniej Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga. Kibice ponownie zobaczą w akcji zespoły PlusLigi. czytaj więcej »

10.07.17 Aktualności

Siatkarze z Malborka z Pucharem Prezydenta Elbląga

Mateusz Szturmowski i Sławomir Zemlik z Malborka zdobyli Puchar Prezydenta Elbląga w siatkówce plażowej. W finale turnieju rozgrywanego na Tawernie Tortuga pokonali elbląską parę Damian Zemło/Kacper Szymula 21:13. czytaj więcej »

03.07.17 Aktualności

Zgłoś drużynę i powalcz o Puchar Prezydenta

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do turnieju siatkówki plażowej o Puchar Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę, 9 lipca, na boisku Tawerny Tortuga. czytaj więcej »

03.07.17 Aktualności

Rowerzyści odwiedzili czatownię Ptasi Raj nad Zalewem Wiślanym

MOSiR w Elblągu przy współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oraz elbląskim Biurem Podróży VARIUSTUR był organizatorem pierwszej z cyklu trzech wycieczek rowerowych w ramach ,,Wakacji z MOSiR''. czytaj więcej »

28.06.17 Aktualności

CRW Dolinka rusza po przerwie serwisowej

Informujemy, że w czwartek 29.06.2017 od godz. 15:00 rusza po przerwie serwisowej CRW Dolinka. Obiekt będzie czynny codziennie w godz. 6:00 - 22:00. czytaj więcej »

28.06.17 Aktualności

Wycieczka rowerowa do czatowni Ptasi Raj

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji ,,Wakacje z MOSiR-em’’ zaprasza do udziału w pierwszej wakacyjnej wycieczce rowerowej po okolicach Elbląga. Miłośnicy dwóch kółek odwiedzą 2 lipca czatownię Ptasi Raj nad Zalewem Wiślanym. czytaj więcej »

28.06.17 Aktualności

Prezydent zaprasza - ruszają wakacje z MOSiR

Rozpoczęły się upragnione przez wszystkich uczniów wakacje, a to oznacza że najmłodsi mogą odpocząć od nauki i swój wolny czas poświęcić na zabawę. czytaj więcej »