Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


26.01.17 Aktualności

W sobotę zagraj w squasha

Nie masz pomysłu na najbliższy weekend? Chcesz spędzić go na sportowo? Zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em, które odbędą się już w najbliższą sobotę. czytaj więcej »

25.01.17 Aktualności

Przejechali rowerami po zaśnieżonej Bażantarni

Pierwsza w tym roku Miejska Wycieczka Rowerowa prowadziła zaśnieżonymi szlakami i ścieżkami elbląskiej Bażantarni. Grupa szesnastu rowerzystów walczyła z naruszoną przez dwudniową odwilż śniegową powierzchnią. czytaj więcej »

23.01.17 Aktualności

Siatkarze amatorzy odpoczną w czasie ferii

Tuż przed przerwą zimową zespoły rywalizujące w siatkarskich rozgrywkach Awangarda Volley Ligi rozegrały mecze 10 i 11 kolejki. czytaj więcej »

20.01.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na sportowe ferie

Ferie zimowe zbliżają się coraz większymi krokami i w naszym województwie potrwają od 23 stycznia do 5 lutego. I właśnie na dni wolne od szkoły Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla dzieci i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i atrakcji sportowych. czytaj więcej »

18.01.17 Aktualności

W śniegu przemierzali elbląską starówkę

Po raz pierwszy w nowym roku na zawodach z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację spotkali się miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu. W zawodach organizowanych przez MOSiR oraz EKO Gryf przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej rywalizowało 51 biegaczy. czytaj więcej »

17.01.17 Aktualności

Rowerowa zabawa po śnieżnej Bażantarni

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają do udziału w pierwszej w tym roku wycieczce rowerowej, która odbędzie się w niedzielę, 22 stycznia. Tym razem miłośnicy dwóch kółek wybiorą się na zaśnieżone ścieżki Bażantarni. czytaj więcej »

12.01.17 Aktualności

Hokeiści grają wspólnie z WOŚP

W najbliższą niedzielę (15.01), już po raz 25 odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny w akcję włączyło się także nasze miasto, a na elblążan tradycyjnie czeka wiele atrakcji. Wśród nich dwa mecze hokeja Centralnej Ligi Juniorów. czytaj więcej »

11.01.17 Aktualności

Zmiana godzin Ice Party

Po raz pierwszy w nowym roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza miłośników zimowych szaleństw na niedzielne Ice Party. Tym razem jednak muzyczne spotkanie na lodzie rozpocznie się nieco wcześniej niż zazwyczaj, bo o godz. 15:40 i przebiegać będzie pod hasłem "White Party”. czytaj więcej »

05.01.17 Aktualności

Czarna Kobra najlepsza na półmetku

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek Nati Basket Ligi prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na półmetku koszykarskich zmagań liderem pozostaje zespół Czarna Kobra, który ma dwa punkty przewagi nad dwoma najgroźniejszymi rywalami. czytaj więcej »

05.01.17 Aktualności

W Trzech Króli skorzystasz z basenu i lodowiska

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w święto Trzech Króli, które przypada w najbliższy piątek (6 stycznia), kryte lodowisko Helena oraz Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” będą dostępne dla mieszkańców. czytaj więcej »