Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


31.03.17 Aktualności

Z Piekarczykiem może pobiec każdy

Wiosna to wspaniały czas na podjęcie decyzji o rozpoczęciu aktywności fizycznej. Pogoda sprzyja bieganiu, więc zacznij korzystać z pierwszych wiosennych promieni słońca. A to już pierwszy krok do startu w czerwcowym Biegu Piekarczyka. czytaj więcej »

30.03.17 Aktualności

Wycieczka do Żuławskiego Parku Historycznego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej. Czwarta w tym roku wyprawa dla fanów dwóch kółek będzie prowadziła do Nowego Dworu Gdańskiego. czytaj więcej »

27.03.17 Aktualności

Siatkarze wkraczają w decydującą fazę sezonu

Zakończyła się runda zasadnicza siatkarskich rozgrywek Awangarda Volley Liga organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przed drużynami najważniejsza część sezonu, czyli faza play off i walka o medale. czytaj więcej »

24.03.17 Aktualności

Zawody motocrossowe już wkrótce

Jesteście gotowi na coś nowego ? W dniach 1-2 kwietnia na Modrzewinie odbędą się pierwsze w Elblągu zawody motocrossowe o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga. Poligon #323 to przede wszystkim tor przygotowany przez czołowych zawodników Mistrzostw Polski Pawła Szymkowskiego i Sylwestra Jędrzejczyka. czytaj więcej »

24.03.17 Aktualności

Hokeiści powalczą o puchar prezydenta

Już w najbliższy weekend (25-26 marca) lodowisko Helena w Elblągu stanie się stolicą hokeja w północnej Polsce, a to za sprawą Międzynarodowego Turnieju Hokeja na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego. czytaj więcej »

22.03.17 Aktualności

Tenisiści Old Masters obronili tytuł Mistrzów Elbląga Amatorów

Zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali tenisiści zespołu Old Masters, którzy w decydującym meczu pokonali zespół JaRo Zatorze 3:0. czytaj więcej »

21.03.17 Aktualności

Rowerzyści podziwiali mennonickie Jezioro

Trzecia z tegorocznych Miejskich Wycieczek Rowerowych prowadziła do wsi Jezioro. Grupa 24 rowerzystów ruszyła na trasę, szukać śladów zbliżającej się wiosny oraz obejrzeć mennonickie pamiątki po dawnych mieszkańcach tej wsi. czytaj więcej »

17.03.17 Aktualności

Tomasz Nowicki zwycięzcą plebiscytu MOSiR

Po raz drugi z rzędu zwycięzcą plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Rozgrywek Amatorskich organizowanych przez MOSiR został przedstawiciel piłki nożnej. Elblążanie, najwięcej głosów oddali na Tomasza Nowickiego reprezentującego Piłkarską Elbląską Ligę Amatorów HYDROBUD. czytaj więcej »

16.03.17 Aktualności

Wycieczka rowerowa Szlakiem Mennonitów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej. Trzecia w tym roku wyprawa dla fanów dwóch kółek prowadziła będzie w kierunku Jeziora Druzno. czytaj więcej »

06.03.17 Aktualności

Biegacze na orientację wrócili do Bażantarni

Po dłuższej przerwie miłośnicy biegów na orientację powrócili do pięknej elbląskiej Bażantarni. Trzecie w tym roku zawody organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej przyciągnęły na start 52 zawodników. czytaj więcej »