Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


11.04.17 Aktualności

LOGBARTRANS po raz siódmy siatkarskim mistrzem Elbląga

Zawodnicy zespołu LOGBARTRANS po siódmy zostali mistrzami Elbląga siatkarskich rozgrywek amatorów organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W finale Awangarda Volley Ligi pokonali ZNP 3:0. Natomiast brązowe medale trafiły do siatkarzy KAM. czytaj więcej »

11.04.17 Aktualności

Polska kontra Hiszpania. To trzeba zobaczyć!

Wtorek to ostatnia szansa dla kibiców, by zobaczyć na żywo reprezentację Polski w futsalu, która o godz. 20 zmierzy się w hali przy al. Grunwaldzkiej z mistrzami Europy – Hiszpanami. Wcześniej na parkiet wybiegną drużyny Serbii i Mołdawii. czytaj więcej »

07.04.17 Aktualności

W niedzielę siatkarski finał

Zespoły LOGBARTRANS i ZNP Elbląg zmierzą się w walce o złote medale siatkarskich rozgrywek Awangarda Volley Liga, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Finałowy turniej rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę, 9 kwietnia. czytaj więcej »

07.04.17 Aktualności

O co chodzi w futsalu

W sobotę w Elblągu rozpoczyna się turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy w futsalu. O awans walczą reprezentacje Hiszpanii, Serbii, Mołdawii i Polski. czytaj więcej »

05.04.17 Aktualności

PELA ruszyła na dobre

Rozpoczęła się runda wiosenna w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Siedemnaście zespołów rywalizuje o miano najlepszej amatorskiej drużyny Elbląga. Nowego mistrza poznamy na początku czerwca. czytaj więcej »

04.04.17 Aktualności

Wiosna z mapą i kompasem w Bażantarni

Przy pięknej wiosennej pogodzie rozegrane zostały czwarte w tym roku zawody z cyklu Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. W imprezie organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej wystartowało 63 miłośników biegania. czytaj więcej »

03.04.17 Aktualności

Rowerzyści odwiedzili Żuławski Park Historyczny

Żuławski Park Historyczny w Nowym Dworze Gdańskim był celem czwartej tegorocznej Miejskiej Wycieczki Rowerowej. Najdłuższa w historii, bo ponad 50 kilometrowa wycieczka zgromadziła na starcie liczbę 36 osób, która jeszcze w Bielniku I wzrosła do 44. czytaj więcej »

03.04.17 Aktualności

Było ekstremalnie, a jest apetyt na więcej

To był weekend ekstremalnych emocji na Modrzewinie. Wyścig Adventure Team Poligon #323 przyciągnął fanów motocrossu, którzy kibicowali zawodnikom z całej Polski. Organizatorzy zapowiedzieli, że mają apetyt na więcej. czytaj więcej »

01.04.17 Aktualności

Widowiskowy sport dla twardzieli

Na Modrzewinie rozpoczęły się dziś (1 kwietnia) pierwsze, autorskie zawody Poligon #323. Pot się lał, bo to sport dla twardzieli. Prolog przyniósł sukcesy elblążan, jutro finałowy wyścig o puchar prezydenta Elbląga czytaj więcej »

31.03.17 Aktualności

Z Piekarczykiem może pobiec każdy

Wiosna to wspaniały czas na podjęcie decyzji o rozpoczęciu aktywności fizycznej. Pogoda sprzyja bieganiu, więc zacznij korzystać z pierwszych wiosennych promieni słońca. A to już pierwszy krok do startu w czerwcowym Biegu Piekarczyka. czytaj więcej »