Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


04.06.17 Aktualności

Najszybsi byli Białorusini

Pogoda nie zniechęciła biegaczy, którzy wystartowali dziś (4 czerwca) w IX edycji Biegu Piekarczyka. Mimo zimna i deszczu, ponad 760 zawodników stawiło się na starcie. czytaj więcej »

04.06.17 Aktualności

Wyniki z IX Elbląskiego Biegu Piekarczyka na 10 km

Kliknij i zobacz oficjalne wyniki IX Biegu Piekarczyka. czytaj więcej »

31.05.17 Aktualności

IX Bieg Piekarczyka – utrudnienia w ruchu, zmiany w komunikacji

W najbliższą niedzielę w Elblągu odbędzie się IX Bieg Piekarczyka. W zawodach weźmie udział ponad 800 zawodników z całego kraju. Niestety elblążanie muszą przygotować się nie tylko na sportowe emocje, ale także na spore utrudnienia w ruchu drogowym. czytaj więcej »

29.05.17 Aktualności

Rekordowa frekwencja Biegu Piekarczyka 2017

Imponująco zapowiada się tegoroczna edycja Elbląskiego Biegu Piekarczyka. Zainteresowanie udziałem w największej elbląskiej imprezie biegowej wyraziło ponad 800 zawodników. Regulaminowy limit zapisów został osiągnięty na dwa tygodnie przed zawodami. czytaj więcej »

29.05.17 Aktualności

Rowerzyści wspinali się na Maślaną Górę w Milejewie

Maślana Góra w Milejewie, zwana też Górą Milejewską była celem majowej edycji Miejskich Wycieczek Rowerowych. Nasza jazda odbywała się w towarzystwie międzynarodowych podróżników spod znaku Bike Jamboree udających się w trwającą – bagatela – dwa lata podróż dookoła świata. czytaj więcej »

22.05.17 Aktualności

Miejska Wycieczka Rowerowa - Góra Maślana w Milejewie

28 maja zapraszamy fanów dwóch kółek w trasę na Maślaną Górę w Milejewie. Piąta już w tym roku wycieczka rowerowa organizowana jest z globalną myślą o podróżowaniu, czyli z Bike Jamboree - rowerową sztafetą dookoła świata! Ruszamy z Placu Katedralnego o godzinie 10.00. czytaj więcej »

19.05.17 Aktualności

Ostatnia szansa by pobiec z Piekarczykiem

Lista startowa na tegoroczny Bieg Piekarczyka jest już niemal kompletna. Na niewiele ponad dwa tygodnie przed startem pozostało zaledwie kilkadziesiąt wolnych miejsc. Dlatego wszyscy chętni, którzy 4 czerwca chcieliby pobiec z Piekarczykiem, muszą się śpieszyć. czytaj więcej »

18.05.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na kursy instruktorskie

W związku z zaobserwowanym zainteresowaniem podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz chęcią zdobywania nowych umiejętności MOSiR zaprasza wszystkich chętnych na: kurs wychowawców wypoczynku, kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności pływanie oraz kurs na kierowników wypoczynku. czytaj więcej »

16.05.17 Aktualności

Odjazdowy Bibliotekarz

Odjazdowy Bibliotekarz to rajd rowerowy bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników książki, bibliotek i rowerów. czytaj więcej »

15.05.17 Aktualności

Bezpłatny wstęp na środowy mecz KRAM Start Elbląg

W najbliższą środę, 17 maja, piłkarki ręczne KRAM Start Elbląg rozegrają ostatnie spotkanie ligowe. Jego stawką będą brązowe medale Mistrzostw Polski. By wspomóc elblążanki w walce o medale Prezydent Elbląga podjął decyzję o darmowym wstępie na środowy mecz. czytaj więcej »