Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


13.09.17 Aktualności

Rowerowo-wodna wycieczka do Marzęcina

Po wakacyjnej przerwie wracamy na rowerowe szlaki z Miejskimi Wycieczkami Rowerowymi. Już 17 września będziemy mieli okazję przyjrzeć się Żuławom Wiślanym z perspektywy rowerowego siodełka, jak i z pokładu statku. czytaj więcej »

11.09.17 Aktualności

Lotos Trefl triumfuje na elbląskim turnieju

Tylko trzech setów potrzebowali siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk, aby pokonać Indykpol AZS Olsztyn i wygrać turniej Falkon Cup. Zwycięstwo gdańszczan ani przez chwilę nie było zagrożone. Siatkarze z Gdańska zostali także wyróżnieni indywidualnie, a MVP turnieju został Damian Schulz z Lotosu Trefla. czytaj więcej »

08.09.17 Aktualności

Falkon Cup 2017. Pierwszy dzień siatkarskich emocji za nami

W Elblągu w czwartek rozpoczął się turniej Falkon Cup w siatkówce z udziałem czterech drużyn z PlusLigi. W piątek (08.09) o pierwsze miejsce zagrają siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn i Lotosu Trefl Gdańsk. czytaj więcej »

06.09.17 Aktualności

Zgłoś swoją drużynę do rozgrywek ligowych MOSiR

Trwa przyjmowanie zgłoszeń drużyn do kolejnej edycji rozgrywek prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Siatkówka, koszykówka i tenis stołowy, to dyscypliny w których możesz uczestniczyć wraz z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. czytaj więcej »

05.09.17 Aktualności

Falkon Cup 2017 - poznaj Indykpol i Lotos

W najbliższy czwartek w Elblągu rozegrany zostanie siatkarski turniej Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. Dziś przedstawiamy Indykpol AZS Olsztyn oraz LOTOS Trefl Gdańsk, które zaprezentują się przed elbląską publicznością. czytaj więcej »

01.09.17 Aktualności

Tor przy Agrykola gotowy

Od poniedziałku (4 września) mieszkańcy oraz kluby sportowe będą mogły korzystać z nowopowstałego toru wrotkarsko-łyżwiarskiego oraz kompleksu boisk przy ul. Agrykola. Obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dostępny będzie dla wszystkich chętnych przez siedem dni w tygodniu. czytaj więcej »

01.09.17 Aktualności

Falkon Cup 2017 - poznaj Łuczniczkę Bydgoszcz

Już za kilka dni w Elblągu rozegrany zostanie siatkarski turniej Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. W imprezie, która rozpocznie się 7 września, wystartuje także Łuczniczka Bydgoszcz. czytaj więcej »

28.08.17 Aktualności

Falkon Cup 2017 - poznaj ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle

7 i 8 września w naszym mieście rozegrany zostanie siatkarski turniej Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. Po raz pierwszy przed elbląską publicznością zaprezentuje się aktualny mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. czytaj więcej »

24.08.17 Aktualności

Zostań ratownikiem wodnym i zdobądź pracę – nowy nabór

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu ponownie zaprasza wszystkie osoby bezrobotne i zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy na kurs ratownika wodnego. Każdy uczestnik, po zdaniu egzaminu i zdobyciu uprawnień będzie mógł rozpocząć pracę na elbląskich pływalniach MOSiR. czytaj więcej »

23.08.17 Aktualności

Turniej dzieci i mecz na 30-lecie Concordii Elbląg

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg obchodzi w tym roku swoje trzydziestolecie. Główne obchody święta klubu zaplanowano na sobotę, 26 sierpnia, podczas ligowego meczu z Mamrami Giżycko. Z tej okazji rozegrany zostanie Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Piekarczyk Cup 2017 czytaj więcej »