Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


22.06.12 Aktualności

Noc Świętojańska na Basenie MOSiR!

Celebrowanie Nocy Świętojańskiej od wieków miało zapewnić uczestnikom pomyślność zbiorów, dobrą pogodę, obfitość plonów, jak również powodzenie w miłości. czytaj więcej »

22.06.12 Aktualności

Wakacje z MOSiR-em 2012

Trwają wakacje, a wraz z nimi cykl propozycji zajęć sportowo – rekreacyjnych przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu z myślą o osobach pozostających w tym czasie w miejscu zamieszkania. czytaj więcej »

21.06.12 Aktualności

Rozbudowa stadionu wzmocniona finansowo

Elbląscy kibice piłkarscy z pewnością odetchnęli z ulgą! Zarząd województwa podjął w środę decyzję o zwiększeniu dofinansowania na realizację elbląskiego projektu, związanego z rozbudową stadionu czytaj więcej »

21.06.12 Aktualności

Elbląskie mini EURO w fazie pucharowej

Rozgrywane na trzech elbląskich Orlikach piłkarskie mini Mistrzostwa Europy prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dotarły już do drugiego etapu. czytaj więcej »

21.06.12 Aktualności

Medalistów ESK Nestora przyjął prezydent Elbląga

Na rozegranych w Radomiu Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym z powodzeniem startował duet Józef Pyka i Tadeusz Piasecki reprezentujący Elbląski Sportowy Klub Nestora. czytaj więcej »

20.06.12 Aktualności

Finał GP w biegach na orientację

Efektownym akcentem zakończyła się rywalizacja III edycji Grand Prix Elbląga w biegach na orientację prowadzona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy logistycznym wsparciu EKO Gryf przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej czytaj więcej »

18.06.12 Aktualności

Piłkarze Dream samodzielnym liderem

W niedzielę rozegrano dziewiątą kolejkę Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorskiej. Ostre strzelanie urządzili piłkarze z drużyny Ryśki aplikując rywalom z zespołu Wolwes 11. bramek czytaj więcej »

15.06.12 Aktualności

Sportowy weekend z MOSiR

Tradycyjnie w wolne od pracy i nauki dni, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza elblążan do uczestnictwa w organizowanych imprezach sportowo – rekreacyjnych. czytaj więcej »

12.06.12 Aktualności

Mini Mistrzostwa Europy rozpoczęte

Na trzech elbląskich Orlikach ruszyły dziś mini mistrzostwa Europy - kolejny akcent Elbląskiej Strefy Kibica aktywizujący piłkarsko najmłodszych mieszkańców miasta. Organizatorem gigantycznej imprezy z udziałem 48. drużyn jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w porozumieniu z Departamentem Edukacj czytaj więcej »

05.06.12 Aktualności

Snajperska kanonada Dream Elbląg

W rozegranych ostatnio pięciu meczach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów Hydrobud strzelono 29 bramek, co daje średnią 5,8 goli na jedno spotkanie. Na tak znakomitą średnią statystyczną zapracowali snajperzy Dream Elbląg, którzy w meczu z zespołem Alkosy Football Club zdobyli aż 13 bramek. W tabel czytaj więcej »