Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


16.10.12 Aktualności

Snajperskie popisy w lidze MOSiR

Z planowanych trzech meczów w Piłkarskiej Elbląskiej Lidze Amatorów HYDROBUD prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozegrano dwa. czytaj więcej »

15.10.12 Aktualności

Kondycja też decyduje o skuteczności pod koszem

Potwierdza się stara prawda, że w tak dynamicznych dyscyplinach sportu, do których zaliczana jest koszykówka, o sukcesie często decyduje umiejętne rozłożenie sił przez zawodników na cztery kwarty. czytaj więcej »

15.10.12 Aktualności

O prezydencki puchar w tenisa stołowego

Drugoligowi tenisiści stołowi Mlexera złapali wiatr w żagle i w drugiej kolejce meczów pokonali 6:4 mocną ekipę Pogoni z Siedlec, notując w dorobku kolejne zwycięstwo. czytaj więcej »

15.10.12 Aktualności

Dobre klimaty sprzyjają siatkarzom

W VI edycji Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji do rywalizacji o tytuł najlepszego siatkarskiego teamu w Elblągu przystąpiło 10. drużyn – informuje Dariusz Zapolski, instruktor w Dziale Organizacji Imprez i Szkoleń MOSiR. czytaj więcej »

12.10.12 Aktualności

Nowy sezon w lidze tenisa stołowego MOSiR

Przed niespełna tygodniem w II lidze tenisa stołowego drużyna EKS Mlexera efektownie, bo 8:2 wygrała mecz z Victorią w Płocku, a wczoraj nowy sezon rozpoczęła Amatorska Liga Tenisa Stołowego prowadzona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. czytaj więcej »

10.10.12 Aktualności

Premiera piątej edycji Grand Prix w badmintonie

Po blisko czterech miesiącach przerwy, w hali IV Liceum Ogólnokształcącego rozegrano pierwszy turniej piątej edycji Grand Prix Elbląga w badmintonie. czytaj więcej »

10.10.12 Aktualności

MOSiR ELBLĄG ZAPRASZA NA LODOWISKO „HELENA”

Miłośnicy łyżwiarstwa mogą już korzystać z krytego lodowiska „Helena” Obiekt ten jest rekreacyjną atrakcją dla całych rodzin. czytaj więcej »

10.10.12 Aktualności

Głosuj na stronę MOSiR-u

Na początku października wystartował I etap konkursu „Polski Internet” na najlepszą stronę internetową. Zapraszamy do głosowania na nasz serwis www, który znajduje się w kategorii ” Sport” . czytaj więcej »

09.10.12 Aktualności

Piłkarska kanonada w strugach deszczu

W rozgrywkach Piłkarskiej Ligi Amatorów HYDROBUD organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji emocji nie brakuje i to nie tylko tych sportowych, wynikających z toczonej walki na „Orliku”, ale również z jesiennej aury. czytaj więcej »

09.10.12 Aktualności

Mistrzostwa szkół i Grand Prix w orientacji

Zmienna, sobotnia aura nie wpłynęła negatywnie na frekwencję w rywalizacji Otwartych Mistrzostw Szkół Elbląga w marszach na orientację i pierwsze zawody czwartej edycji Grand Prix w biegach na orientację. czytaj więcej »