Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


12.11.12 Aktualności

Kolejne ICE PARTY na lodowisku „Helena”

W całym okresie zimowym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przygotował dla Państwa niezwykle różnorodny repertuar. Już w najbliższy piątek o godzinie 18.00 na lodowisku „Helena” po raz drugi odbędzie się impreza Ice Party. czytaj więcej »

12.11.12 Aktualności

Na boisku i na planszy

Dwie sportowo – rekreacyjne imprezy w środku tygodnia zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. czytaj więcej »

07.11.12 Aktualności

Weekend na sportowo z MOSiR

Zmienna jesienna aura powinna motywować elblążan do podtrzymania dobrej formy fizycznej, a tym samym lepszego samopoczucia w coraz krótsze dni. czytaj więcej »

06.11.12 Aktualności

Warcaby sprawdzianem logiki i refleksu

W palecie propozycji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na wypełnienie wolnego od nauki i pracy czasu, są turnieje warcabów 100 polowych. czytaj więcej »

06.11.12 Aktualności

Pięć meczów Awangarda Volley Ligi

W minionym tygodniu siatkarskich emocji nie brakowało i to zarówno w amatorskiej lidze prowadzonej przez MOSiR, jak i w II lidze siatkówki kobiet. czytaj więcej »

06.11.12 Aktualności

Finisz piłkarskiej jesieni

W oczekiwanych przez kibiców II ligowych, elbląskich derbach Olimpii z Concordią piłkarze nie zdobyli bramek. Nie zabrakło ich natomiast w meczach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD. czytaj więcej »

06.11.12 Aktualności

Grała Nati Basket Liga

Przedłużony weekend miał wpływ na cykl rozgrywek w Nati Basket Lidze prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji czytaj więcej »

02.11.12 Aktualności

Elitarna szkoła hokeja zagości w Elblągu

Na lodowisku „Helena” po raz pierwszy w Polsce i oczywiście w Elblągu, odbędzie się w dniach 4 – 8 listopada jesienny obóz elitarnej hokejowej sprawności z udziałem uczestników z Kanady, Rosji, Szwecji, Finlandii i być może Polski – mówi Marek Wnuk, dyrektor MOSiR, administrator lodowiska. czytaj więcej »

31.10.12 Aktualności

Prezydent punktował dla Old Masters

Drużyny startujące w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozegrały trzy mecze. czytaj więcej »

30.10.12 Aktualności

Biegali sprawdzając swoje możliwości

Po raz trzeci, tym razem w słonecznej scenerii, w Parku Bażantarnia odbył się Elbląski Pół Maraton Bażant 2012. czytaj więcej »