Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


03.10.17 Aktualności

Elbląg partnerem Narodowego Dnia Sportu

7 października (sobota) obchodzony będzie Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia, w kilkudziesięciu miastach w Polsce, odbędą się różnego rodzaju festyny i imprezy sportowe W tym roku w ogólnopolską akcję włączył się także nasze miasto, które przygotowało turniej tenisa stołowego oraz bieg na orientację. czytaj więcej »

02.10.17 Aktualności

Pracownicy pożegnali dyrektora Marka Wnuka

Z dniem 1 października nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wieloletni szef tej jednostki, Marek Wnuk, przeszedł na emeryturę, a na stanowisku zastąpił go były wicedyrektor ośrodka Andrzej Bugajny. czytaj więcej »

25.09.17 Aktualności

Rowerowa sobota w Elblągu

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu miał swoją kulminację w sobotę, kiedy to odbył się rowerowy przejazd ulicami Elbląga oraz festyn rowerowo-sportowy na terenie Szkoły Podstawowej nr 4. czytaj więcej »

22.09.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na grand prix w tenisie i badmintonie

W najbliższy weekend Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Grand Prix Elbląga w tenisie stołowym oraz badmintonie. Będą to pierwsze zawody w obu dyscyplinach w nowym sezonie. czytaj więcej »

22.09.17 Aktualności

Elbląski Dzień Bez Samochodu

Informujemy że w związku z Elbląskim Dniem Bez Samochodu Witold Wróblewski prezydent Elbląga organizuje 23 września 2017 r. w godzinach 11:00 – 14:30 przejazd i festyn rowerowy. czytaj więcej »

21.09.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na kursy instruktorskie

W związku z zaobserwowanym społecznym zainteresowaniem podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz chęcią zdobywania nowych umiejętności Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Instytut Edukacji i Sportu w Olsztynie zapraszają na kursy instruktorskie. czytaj więcej »

20.09.17 Aktualności

PGE Vive Kielce kolejny raz w Elblągu

3 października, w ramach rozgrywek PGNiG Superligi mężczyzn, drużyna Meble Wójcik Elbląg zmierzy się we własnej hali z wielokrotnym mistrzem Polski, zwycięzcą Ligi Mistrzów, Zespołem PGE Vive Kielce. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów na to sportowe wydarzenie. czytaj więcej »

18.09.17 Aktualności

IV Elbląski Bieg Niepodległości

11 listopada odbędzie się w Elblągu czwarta edycja Biegu Niepodległości, na który można się już zapisywać. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, którzy chcą i lubią świętować w ruchu. Zapewniają, że oprócz biegu głównego na 10 km przygotowali zawody dla dzieci, młodzieży i sztafety. czytaj więcej »

18.09.17 Aktualności

Ostatni dzwonek by zagrać z MOSiR-em

Tylko do piątku (22 września) przyjmowane będą zapisy do amatorskich rozgrywek organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W sezonie 2017/2018 można się jeszcze zgłaszać do ligi koszykówki oraz siatkówki. czytaj więcej »

18.09.17 Aktualności

Rowerzyści odwiedzili Marzęcino na Żuławach Wiślanych

Wrześniowa odsłona Miejskich Wycieczek Rowerowych miała charakter rowerowo-wodny (to już taka wrześniowa tradycja, bo rok temu było podobnie na trasie z Fromborka). czytaj więcej »