Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


28.06.17 Aktualności

Wycieczka rowerowa do czatowni Ptasi Raj

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji ,,Wakacje z MOSiR-em’’ zaprasza do udziału w pierwszej wakacyjnej wycieczce rowerowej po okolicach Elbląga. Miłośnicy dwóch kółek odwiedzą 2 lipca czatownię Ptasi Raj nad Zalewem Wiślanym. czytaj więcej »

28.06.17 Aktualności

Prezydent zaprasza - ruszają wakacje z MOSiR

Rozpoczęły się upragnione przez wszystkich uczniów wakacje, a to oznacza że najmłodsi mogą odpocząć od nauki i swój wolny czas poświęcić na zabawę. czytaj więcej »

22.06.17 Aktualności

Atrakcje podczas Dni Elbląga

Od 23 do 25 czerwca odbędą się Dni Elbląga -jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu wydarzeń miejskich. W tych dniach mieszkańcy i turyści będą mieli możliwość uczestniczenia w koncertach topowych gwiazd, a także licznych atrakcjach kulturalnych i rekreacyjno – sportowych. czytaj więcej »

16.06.17 Aktualności

Triathloniści czekają na doping

- To niesamowite startować w swoim mieście, przy tak wielu kibicach, którzy dodają mocy – mówi Marta Maksymiuk, jedna z elbląskich triathlonistek. czytaj więcej »

13.06.17 Aktualności

Metrotest w potrójnej koronie PELA

Zakończyły się rozgrywki Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD w sezonie 2016/2017 organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. czytaj więcej »

12.06.17 Aktualności

Rowerzyści dojechali ślimaczym tempem na ślimaki do Krasina

Hodowla ślimaków ,,Snails Garden’’ w Krasinie pod Pasłękiem była celem szóstej tegorocznej Miejskiej Wycieczki Rowerowej. Jedna z dłuższych kilometrowo wycieczka (49 km) zgromadziła na starcie liczbę 56 osób, która w trakcie jazdy ulegała licznym modyfikacjom. czytaj więcej »

12.06.17 Aktualności

XII Rowerowy Rajd Integracyjny

W ramach XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem ,,Miłość w rodzinie nigdy nie zaginie'' w dniu 8 czerwca 2017 roku odbył się XII Rowerowy Rajd Integracyjny. czytaj więcej »

07.06.17 Aktualności

Ślimaczym tempem do Krasina

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej. Ostatnia przed wakacjami wyprawa dla fanów dwóch kółek będzie prowadziła do Krasina pod Pasłękiem. czytaj więcej »

06.06.17 Aktualności

Galeria zdjęć z Biegu Piekarczyka

Zapraszamy wszystkich uczestników oraz kibiców Biegu Piekarczyka do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnej imprezy. I choć pogoda nie do końca dopisała, to atmosfera zarówno na trasie jak i wśród kibiców była wspaniała. czytaj więcej »

05.06.17 Aktualności

Sponsorzy

Zaangażowanie finansowe sponsorów, wsparcie organizacyjne lokalnych firm, promocja imprezy w lokalnych mediach. W imieniu uczestników biegu oraz kibicujących na trasie rodzin dziękujemy sponsorom i partnerom za wsparcie naszej imprezy. czytaj więcej »