Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


18.10.17 Aktualności

Bieg Niepodległości idzie na rekord

Na IV Elbląski Bieg Niepodległości zapisało się już ponad 650 osób! Lista startowa wciąż jest otwarta. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły dotyczące okolicznościowych koszulek i medalu dla dzieci uczestniczących w Małym Biegu Niepodległości. czytaj więcej »

18.10.17 Aktualności

Miejska Wycieczka Rowerowa obejrzy dąb Hogo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej. Październikowa wycieczka dla fanów dwóch kółek będzie prowadziła w kierunku tajemniczego i ukrytego w lasach Wysoczyzny Elbląskiej dębu Hogo. czytaj więcej »

16.10.17 Aktualności

PELA sypnęła niespodziankami

Nowy sezon w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, organizowanych przez MOSiR przyniósł wiele niespodzianek i zaskakujących rozstrzygnięć. I choć rywalizacja dopiero teraz rozkręca się na dobre, to możemy być pewni, że emocji nie zabraknie do ostatniej kolejki. czytaj więcej »

11.10.17 Aktualności

Komunikat Tor wrotkarsko-łyżwiarski

W związku z przerwą techniczną tor wrotkarsko- łyżwiarski w dniu 12.10.2017 będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy. czytaj więcej »

10.10.17 Aktualności

MOSiR z wizytą w SP nr 23

Elbląski MOSiR gościł w Szkole Podstawowej nr 23 na zaproszenie Pani Agnieszki Iwaszkiewicz na zajęciach z wychowania komunikacyjnego poświęconych turystyce rowerowej w okolicach Elbląga. czytaj więcej »

06.10.17 Aktualności

Od wtorku rusza sezon na lodowisku

Na elbląskim lodowisku Helena rusza oficjalnie sezon łyżwiarski. Obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie dostępny dla mieszkańców od najbliższego wtorku, 10 października. Prezydent Elbląga zaprasza mieszkańców na pierwszą bezpłatną ślizgawkę. czytaj więcej »

03.10.17 Aktualności

Elbląg partnerem Narodowego Dnia Sportu

7 października (sobota) obchodzony będzie Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia, w kilkudziesięciu miastach w Polsce, odbędą się różnego rodzaju festyny i imprezy sportowe W tym roku w ogólnopolską akcję włączył się także nasze miasto, które przygotowało turniej tenisa stołowego oraz bieg na orientację. czytaj więcej »

02.10.17 Aktualności

Pracownicy pożegnali dyrektora Marka Wnuka

Z dniem 1 października nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wieloletni szef tej jednostki, Marek Wnuk, przeszedł na emeryturę, a na stanowisku zastąpił go były wicedyrektor ośrodka Andrzej Bugajny. czytaj więcej »

25.09.17 Aktualności

Rowerowa sobota w Elblągu

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu miał swoją kulminację w sobotę, kiedy to odbył się rowerowy przejazd ulicami Elbląga oraz festyn rowerowo-sportowy na terenie Szkoły Podstawowej nr 4. czytaj więcej »

22.09.17 Aktualności

MOSiR zaprasza na grand prix w tenisie i badmintonie

W najbliższy weekend Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Grand Prix Elbląga w tenisie stołowym oraz badmintonie. Będą to pierwsze zawody w obu dyscyplinach w nowym sezonie. czytaj więcej »